czwartek, 25 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

Home Forum Sektory Samorządy Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego Odpowiedz na: Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

#20284
ryszard
Uczestnik

Szanowne Koleżanki i Koledzy,nie przypuszczałem w najsmielszych oczkiwaniach,ze moja info o powstaniu Grupy wywoła tyle róznych opinii ktore bez względu na użtkowników WYSOCE SOBIE CENIĘ I CENIŁ BĘDĘ.
Stara prawda ,ze nie myli się tylko ten co nic nie robi.I powiem tak,że ponad 5 lat doswiadczeń w działaniu na rzecz środowiska aw i kontroli nauczyło mnie wiele,a człowiek uczy się całe życie.
Po pierwsze,nie będzie na stronce GDZ żadnych komercyjnych ogłoszeń,od a do z łacznie ze Studiami Podyplomowymi jakiejkolwiek Uczelni i Firmy.
Po drugie WASZE opinie nie będa wycinane,prosze jednak ważyc słowa ..
Merytorcznie do rzeczy a nie kto jest, jak i skąd .
Po trzecie zapewniam ,ze co ochrony danych możecie być spokojni ,za dlugo pracuje i wiem jakie są i mogą być konsekwencje.
Jestem osobiscie wyłącznie odpowiedzialny za całosc funkcjonowania portalu,nikt oprócz mnie nie ponosi jakiegokolwiek cięzaru finansowego.
Nie prowadze i nie będe prowadził żadnej działalnosci gospodarczej.
A tak w ogóle dzisiaj nie mogę sie otrząsnać z tragicznego wydarzenia z 10 kwietnia o godz.8.56.
I wlasnie dlatego nie wszystko jest tak jakbym chciał.Jestem WAM naprawde wdzieczny za opinie i wsparcie.Nie znam calego srodowiska aw ale tych ponad 600 osó jakoś sie przewinęlo w mojej tzw.karierze zawodowej aw.
Prosze wiec o zrozumienie i wyrozumiałosc.
Pozdrawiam WSZYSTKICH
Ryszard