piątek, 29 marca, 2024

Odpowiedz na: Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

Home Forum Sektory Samorządy Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego Odpowiedz na: Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

#20294
ryszard
Uczestnik

Z przykroscia stwierdzam,ze pewien poziom dyskusji czy oceny przekroczył alkman pewne granice.Moje deklaracje zawsze były poparte czynna pracą i wysiłkiem finansowym wyłacznie po stronie kosztów.We wszystkie szkoleniach jakie organizowałem ponosiłem koszty czasowe i wydatkowe, tak jak kazdy uczestnik.I każdym następnym bedzie tak samo.
Od kiedy to IIA Oddzial Polska do ktorego należę, od ponad 5 lat jest Firma komercyjną? Badz uprzejmy zapozanac się ze statutem IIA oraz wyraznym okresleniem w Agendzie ,ze prelegenci nie pobieraja na szkoleniu w Dobieszkowie wynagrodzenia.Na portalu gdz jest zakladka wspólpracy z IIA.
Używasz bezpodstawnych ,nieuzasadnionych ocen czy ja mam? czy nie ma zarobić,pozwolisz ,że to ja już zdecydowałem.
Nie prowadzilem,nie prowadzę i będe prowadził żadnej działalnosci gospodarczej związanej z portalem gdz.
A ocena moich deklarcji jak to nazwałeś na papierze toaletowym – jest wysosce niestosowna.
Nie chcac dalej przeciągac tego wątku nie będę odpowiadał na Twoje opinie.
Zycze powodzenia