sobota, 20 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

Home Forum Sektory Samorządy Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego Odpowiedz na: Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

#20296
izmi
Uczestnik

ok, powstrzymywałam się do tej pory, ale dłużej chyba już nie mogę…

może ktoś z Was wie ile kosztuje roczne utrzymanie strony internetowej? no proszę, ile? wg mojej wiedzy roczny koszt to ca 240 złotych polskich – zatem jeśli Ryszard masz ochotę wspomogę Cię finansowo 🙂 tak dbasz o nasz rozwój, że chętnie wysupłam kolejne pieniądze 😉

delikatnie przypomnę, że koszty ponosili WSZYSCY organizatorzy, z którymi łaskaw byłeś współorganizować kolejne spotkania warsztatowe – załatwianie hoteli/ośrodków łączy się z gorącą linią telefoniczną /może podesłać moje rachunki?/ i kilkakrotnymi bytnościami osobistymi w tych miejscach /paliwo, bilety itp/

jak sam Ryszard zauważył – wykładowcy nie pobierają za swoje prelekcje opłat – przypominam więc, że wykładając dla sgi NIGDY nie pobierali wynagrodzenia; za to mieli wikt i opierunek za free /jak znam życie teraz jest tak samo – tzn. uczestnicy płacą za pobyt wykładowców/

przy organizacji spotkań sgi było naprawdę wielu „tworzycieli” – od Myszy poczynając, poprzez Marcina.d, Jolę, Patrycję, Janka, Anitę, Anię, Tomka, Maćka… nie wiem na kim powinnam skończyć tę wyliczankę, bo należałoby dodać całą masę innych osób
oczywiście i Ty, Ryszardzie, jesteś wśród ww
ja się cieszę, że taki twór swego czasu powstał… nie będę się rozwodzić nad tym, bo trochę mało tu miejsca a i niekoniecznie tu, na audyt.net, należy o tym pisać 😉
mam nadzieję, że PAW wybaczy mi ten post 🙂

a ja się pochwalę, a co tam, raz można 😉 Ci, którzy mnie znają wiedzą, że nie cierpię tego robić, ale trudno – czego się nie robi dla idei 😉
współorganizowałam Łowicz, Sopot, Juratę i ponownie Sopot /nie uzurpuję sobie tytułu „współtworzycielki” pozostałych spotkań/ – powiem tylko jedno: organicznie nie trawię negatywnego marketingu pod jakąkolwiek postacią 👿
wiem co to oznacza dla mojej własnej prywatnej kieszeni 👿

tak, a więc życzę powodzenia 🙂