czwartek, 28 marca, 2024

Odpowiedz na: Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

Home Forum Sektory Samorządy Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego Odpowiedz na: Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

#20312
terka
Uczestnik

[QUOTE BY= Ryszard] GDZ nie organizuje niczego za wyjatkiem swojej wewnętrznej organizacji.Prosze zebys terka nie zamieszczała bezpodstawnie IIA(GDZ) .Nie mamy żadnej info do tej pory o nawiązaniu wspólpracy za wyjatkiem linków.To nie na nszej stronce jest logo IIA.
Jolu,Ciebie uważam za osobę wiarygodną.Nie jestem decydentem o tym kiedy i jak i w jakim terminie bedzie IIA cokolwiek czynic. I to jest wewnętrzna sprawa IIA.Podjąłem sie zadania wyłącznie pracy na rzecz IIA.I wybacz.To moja wyłacznie sprawa.
A rozstanie sie z innymi? to normalne,kazdy ma prawo po blisko 5 latach wziąc trwały rozwód.Bez orzekania czyjes winy.Sorki za porównanie .
Ryszard[/QUOTE]

Ryszardzie, czyń swoją powinność. :mrgreen:
To chwalebne, że nareszcie wprost przyznałeś, że podjąłeś się zadania wyłącznie pracy na rzecz IIA, więc całe to mydlenie oczu, że nowa, preżna grupa doskonalenia zawodowego to jedynie – w mojej ocenie – spośób na dostarczenie IIA nowych uczestników szkoleń (moze i zwolenników), a nie żadne działania twoje, czy gdz na rzecz podnoszenia kwalifikacji aw.

Toż gdz niczego nie organizuje 😯 , jak piszesz.

Wybacz, baw się beze mnie. Nie lubię być manipulowana, a to, że ktoś myśli, że biorę plewy za owies, uwłacza mojej inteligencji 👿
Od dawna wiem, że IIA ma nas, audytorów w samorządzie i jsfp, gdzieś.
Pozdrawiam