piątek, 19 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

Home Forum Sektory Samorządy Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego Odpowiedz na: Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

#20349
alkman
Uczestnik

Ryszardzie źle mnie zrozumałeś. Sugerowałem, abyś nie składał deklaracji, to nie będziesz się musiał tłumaczyć z ich niespełnienia. Sugestia ta miała związek z tymi kwiatami, coś je obiecał terce. W tekście o zarzekaniu się i że nikt nie będzie miał pretensji powinieneś dostrzec aprobatę dla tego co robisz, nawet gdyby się okazało, wbrew twoim zapowiedziom, że zrobisz coś dla pieniędzy. Zarzekanie się i niespełnione obietnice skojarzyły mi się ze sceną polityczną i tak powstały pierwsze dwa zdania. Z tym papierem, też nie jest tak jak zrozumiałeś. Chodziło o twoją dyplomatyczną poprawność. Chciałem żebyś zajął jakieś stanowisko, żebyś napisał, że któryś pomysł ci się nie podoba, lub coś zrobił, zmienił na swojej stronie zamiast pisać, że wysoce sobie cenisz opinie i bierzesz do serca, co zabrzmiało trochę fałszywie. Stąd wyraz podkoloryzowanej opinii, że ograniczasz się jedynie do zbierania propozycji, natomiast z tego zbierania nic nie wynika.
Co do PS to nie chodziło mi o pobieranie lub nie wynagrodzenia przez prelegentów, ale o zabawność sytuacyjną jednoczesnej promocji strony mającej za zadanie stworzenie/zintegrowanie nowej grupy doskonalenia zawodowego oraz promocji na tej stronie jednego jedynego szkolenia, gdzie akurat jednym z wykładowców jest autor tej strony www.

Z nieporozumienia wyszły jednak rzeczy, o których nie miałem pojęcia. Nastąpiło katharsis i teraz mamy bliżej do pogodzenia się, zrozumienia tajemnicy losu oraz zbiorowej mądrości i doświadczenia.