sobota, 20 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: koordynator kontroli zarządczej

Home Forum Sektory Samorządy koordynator kontroli zarządczej Odpowiedz na: koordynator kontroli zarządczej

#21029
ryszard
Uczestnik

Kilka spraw, Marianku.To co jest nie możliwym ? u nas w Polsce zdarza się ,ze jest możliwym.Skoro na pewno się dyskutuje ,to politycy maja to do siebie,ze nie musi byc racjonalnie.Nasz wspolny znajmomy ,Marcin, ma się dobrze,jest w Komitecie Audytu i to nie ten kanał.Jeżdze troche po kraju,bywam w stolicy i bacznie obserwuję, co się czyni.Moim zdaniem,zapisy kazdej ustawy moga być zmienione ,jesli bedzie takowa wola polityczna.Tego wykluczyc się nie da.A chyba ,najbardziej jaskrawym przykladem jest fakt,iż tylko audytorzy(kierownicy) mający parasol Komitetu Audytu ,moga liczyć w przypadku podjęcia próby zwolnienia, na rozpatrzenie ich problemu.TY,ja i znakomita większośc tu na pawiu( a to doborowe towarzystwo) jestesmy kategoria b…I wcale się tym nie przejmuję.Co do wolontariatu szkoleniowego kz ,mam wyłacznie na mysli tych naszych kolegow aw,co się sprawdzaja w trenerce.Znam takowych kilka osób,z kilkoma mam przyjemnośc prowadzić wymianę poglądów.A co do niektórych firm,czy osobnikow nazywanych wykladowcami kz,mam identyczne zdanie ,co TY.Przecież jak spojrzeć w kraj szkoleniowy,prawie wszyscy zajmuja się szkoleniem z zakresu kz.
No, a co mamy? sam podales przykłady..
Więc ,nie chcę się powtarzac,róbmy swoje ..
A „doły” rzeczywiscie trzeba zasypywac w umyslach,powodzenia dla wszystkich i gratuluję TYM co umieja to robić.. 😀 😀 😀
Ryszard