piątek, 19 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Wstępny przegląd

Home Forum Sektory Samorządy Wstępny przegląd Odpowiedz na: Wstępny przegląd

#21319
alicjajw
Uczestnik

Betix ja zwykle robiłam „podsumowanie przeglądu wstępnego” i włączałam to od akt bieżących związanych z konkretnym zadaniem (0942).

Zebrane procedury , instrukcje związane z konkretnym zadaniem też włączałam do bieżących chociaż może niewłaściwie. Ale te dokumenty ulegają zmianom więc a w aktach stałych powinno się (chyba) gromadzić obowiązujące. Zdarzało się, że było kilka kolejnych wersji, na których bazowałam wiec były w bieżących. Jeśli chodzi o ogólnie obowiązujące np. reg. organiz., procedura zakupów to mam je w aktach stałych.

Jeśli chodzi o nr 173 to chyba „odstąpię” go kontroli zarządczej a analiza ryzyka dla planowania i do zadania będzie odpowiednio przy dokumentacji planu i zadania.
Napisalam maila do MSWiA z pytaniem co „autor miał na myśli” tworząc nr 173 ale nic mi nie odpisali (a podali maila gdzie można wysyłać pytania :/). Albo to zbyt banalne pytanie albo sami nie wiedzą co odpowiedzieć….

Zastanawiają mnie jeszcze numery:
0632 Planowanie w komórkach organizacyjnych
0643 Sprawozdawczość z działalności komórek organizacyjnych

Wydaje mi się, że „autor mial na mysli” oznaczanie tymi numerami wszystkich planów i sprawozdań w jednostce (poza budżetowymi bo mają odrębne numerki), a z kolei w 1721 – Stale akta audytu, mieszczą się i plany i sprawozdania z audytu…

Może macie jakieś przemyślenia ..
🙄