wtorek, 13 kwietnia, 2021

Odpowiedz na: art.133a DzU 2010.257.1726 o fin pub coś na ten temat???

Home Forum Sektory Samorządy art.133a DzU 2010.257.1726 o fin pub coś na ten temat??? Odpowiedz na: art.133a DzU 2010.257.1726 o fin pub coś na ten temat???

#21371
mama0454
Uczestnik

No dobrze, ale kto ma to kontrolować, bo chyba nie audytor ?