poniedziałek, 23 listopada, 2020

Odpowiedz na: art.133a DzU 2010.257.1726 o fin pub coś na ten temat???

Home Forum Sektory Samorządy art.133a DzU 2010.257.1726 o fin pub coś na ten temat??? Odpowiedz na: art.133a DzU 2010.257.1726 o fin pub coś na ten temat???

#21376
123456
Uczestnik

Ale faktycznie analizując tem przypadek i środki państwowe, to realnym staje się fakt , że ten obowiązek bezwzglęnie pasuje dla służb wojewody , Bo w końcu on dzieli te środki i jest wykonawcą zadań rządowych w terenie . W jst to tylko może , ale nie musi ? .