wtorek, 19 października, 2021

Odpowiedz na: art.133a DzU 2010.257.1726 o fin pub coś na ten temat???

Home Forum Sektory Samorządy art.133a DzU 2010.257.1726 o fin pub coś na ten temat??? Odpowiedz na: art.133a DzU 2010.257.1726 o fin pub coś na ten temat???

#21378
mama0454
Uczestnik

Tak jest. Niech kontroluje ten, kto środki daje.