sobota, 20 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Wynagrodzenie audytorów w jst

Home Forum Sektory Samorządy Wynagrodzenie audytorów w jst Odpowiedz na: Wynagrodzenie audytorów w jst

#21720
alicjajw
Uczestnik

Myślę, że trzeba byłoby zrobić rozróżnienie na sektory bo jednak różnice są chyba znaczące. Nie wiem jak ze stanowiskami, możę też warto „przesondować” ile zarabia samodzielny audytor a ile np. kierownik biura / zespołu czy audytor – pracownik takiego biura / zespołu. Wydaje mi się, że znaczenie może mieć też wielkość gminy / urzędu (głównie przy samorządach) ale to kryterium mogłoby już namieszać w ankiecie, chyba że da się je wprowadzić tylko przy samorządzie….?

Aaa i warto określić czy na tapetę bierzemy całkowite wynagrodzenie brutto czy np. tylko podstawę (bez dodatków, wysługi lat itp), a może kwotę jaka wpada na konto ..? I najwygodniej chyba zastosować przedziały np. co 500zł..(zakładam, że można zacząć od 2 tys ale mogę nie mieć racji).

To tylko takie moje sugestie / propozycje :smile:.

A w ogóle to cieszę się, że mnie nie zganiliście za taki przyziemno – materialny temat 😆 . Ale może pozwoli na rozeznanie w rynku nowym audytorom albo da jakieś „argumenty” starym (nie o wieku myślę 😉 ).