piątek, 26 lutego, 2021

Odpowiedz na: Wybory IIA

Home Forum Organizacje AW Organizacje AW Wybory IIA Odpowiedz na: Wybory IIA

andrzejm
Uczestnik

Do.Ryszarda Piszesz że iia rośnie w siłę bo wypuszcza nowych członków audytorskiej spolecznosci a gdzie ci nowi koledzy mają zdobyć uprawnienia do zawodu? MF oddało pole w całości iia w trybie namaszczania a długa droga przez studia podyplomowe i staż nie cieszy się z wiadomych przyczyn wielkim zainteresowaniem w tym miejscu przypomina mi się slogan z dawnych. czasow trochę nawiązujący do słów których uzyles”aby organizacja rosła w siłę a jej czlonkom żyło się dostatnio a doły niech sobie jakos radzą” Z całym szacunkiem dla Ciebie ale czy nie Ty zatrzymales inicjatywę utworzenia samorządu twierdząc że prace nad odpowiednim projektem. aktu prawnego sa już na ukończeniu? a co dla środowiska aw zrobiła iia?ja mówię że oprócz zapewnienia sobie stałego dochodu z racji przymusowych szkoleń które napewno byłyby czymś super gdyby nasze zarobki pozwalały nam na opłacanie ich lub nasi kierownicy chcieli to zrozumieć niewiele a może nic Kończąc proszę nie bierz tego do siebie ale. ja nie dam się przekonać do tej organizacji chyba że zajdą tam zmiany wręcz kosmiczne na korzyść aw przepraszam Wszystkich za możliwe błędy ale pisze na komórce gdyż jestem w podróży i. niestety nie zawsze mogę wystukac wszystkie polskie znaki. Wojak też jestem za w sprawie trampkarzy.Pozdrawiam Wszystkich a w szczególności aw z resortu psychiatry z którego też się wywodze i całkowicie podzielam Twój pogląd o przyszłości aw w tym. obszarze działalności