piątek, 19 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Wybory IIA

Home Forum Organizacje AW Organizacje AW Wybory IIA Odpowiedz na: Wybory IIA

#21916
adela
Uczestnik

Marian, popieram Cię. To forum jest otwarte dla wszystkich, którzy mają coś do powiedzenia merytorycznie na tematy związane z naszym zawodem. Ale też nie można odmówic ludziom swobody w wyrażaniu swoich opinii, byle to nie było zwiazane z personalnymi wycieczkami pod adresem członków naszego grona. Tylko, że wieele spraw, które nurtują nasze środowisko, z braku faktycznie profesjonalnego stowarzyszenia, które broniło by interesu audytu wewnętrznego w sferze publicznej, można jednak kierować pod jakiś adres. Ja to robię, pisząc do Departamentu w MF. Ostatnio w sprawie kilku bardzo istotnych zagadnień, które nie zostały w sposób właściwy sprecyzowane w przepisach napisałem do Ministra Finansów. Kwestią pozostaje reakcja stosownych władz (na razie minęły 3 tygodnie od moich pytań), ale inaczej to pozostaje nam ciągłe narzekanie, bo jednak pani Zyta rozpoczęła negatywne działania w sferze audytu wewnętrznego. Myslę, że Ryszard za pochopnie przyjął ocenę działalności iia pod swój adres. Też z ciekawością czytałem i czytam Jego posty. Ryszard, nie takie problemy mamy na głowie. Pozdrawiam wszystkich.