piątek, 28 stycznia, 2022

Odpowiedz na: Czy jeszcze trwa II-ga Wojna Światowa?

Home Forum Sektory Wojskowe Jednostki Budżetowe Czy jeszcze trwa II-ga Wojna Światowa? Odpowiedz na: Czy jeszcze trwa II-ga Wojna Światowa?

#22090
wojak
Uczestnik

No to z deszczu pod rynnę… Dobrze, że pana Mietka z portierni nie posadzili na mina.
„nowy minister nawet się nie przyjrzał sprawie i chcąc pokazać, że jest niby twardym facetem, podjął decyzję o rozwiązaniu. Czyli najpierw działa, a potem myśli.”http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110810&typ=po&id=po15.txt
„Chciałbym, żeby zostały wyjaśnione zarzuty, jakimi jest obarczany pułk, które jak wynika z dokumentów i informacji, jakie posiadamy, obarczają bądź ministra Tomasza Arabskiego i premiera Donalda Tuska, bądź ministra Radosława Sikorskiego. To ważne zwłaszcza po ataku, jaki został przeprowadzony w materiale ministra Millera, który zupełnie nie dostrzegł odpowiedzialności Biura Ochrony Rządu i swojej własnej. Moim zdaniem, jest to niesprawiedliwe i miało być jedynie pretekstem do zniszczenia 36. specpułku. Mam nadzieję, że będziemy mogli wykazać, że duża część tych zarzutów w istocie obarcza inne instytucje, a nie 36. SPLT”
„Minister obrony narodowej będzie się tłumaczył przed posłami z sejmowej Komisji Obrony Narodowej z przedwczesnej i nieuzasadnionej, ich zdaniem, decyzji o rozformowaniu 36. Specjalnego Pułku Lotnictwa Transportowego. Według parlamentarzystów, posunięcie Tomasza Siemoniaka, inspirowane zapewne zaleceniem samego premiera, jest pozbawione przesłanek merytorycznych. Co więcej, godzi w bezpieczeństwo państwa.”