sobota, 23 stycznia, 2021

Odpowiedz na: pomózcie.. audytorzy…komórka audytu i kontroli

Home Forum Sektory Samorządy pomózcie.. audytorzy…komórka audytu i kontroli Odpowiedz na: pomózcie.. audytorzy…komórka audytu i kontroli

wojak
Uczestnik

Niczego nie podsumowywałem, ale jedynie przedstawiłem w sposób obrazowy i BARDZO UPROSZCZONY, jak postrzegam podstawową różnicę między kontrolą wewnętrzną i audytem wewnętrznym. Kontrolowanie, w przeciwieństwie do audytu wewnętrznego, jest nieodzownym elementem procesu zarządzania, jednak nie należy go utożsamiać z audytem wewnętrznym dlatego tylko, że instytucjonalnie może korzystać z identycznych technik. Uważam Sław, że postąpiłeś nierozważnie mieszając w głowie Bogu ducha winnej pani, którą chciałbyś już nobilitować na audytora dlatego, że stara się wyciągać wnioski systemowe i nie wnioskuje o karanie winnych… To, że zrobiłeś to za darmo dodatkowo Cię w moich oczach obciąża, bo zadziałałeś na szkodę środowiska audytorów, ale nie chce mi się gadać dłużej na ten temat… „Nadgorliwość jest gorsza niż faszyzm”. Nie żywiąc do nikogo urazy, PRZEPRASZAM jeśli sam kogoś uraziłem – Wojak.