sobota, 16 stycznia, 2021

Odpowiedz na: Audyt wewnętrzny – czy to tania i zbędna fanaberia?

Home Forum Sektory Samorządy Audyt wewnętrzny – czy to tania i zbędna fanaberia? Odpowiedz na: Audyt wewnętrzny – czy to tania i zbędna fanaberia?

#22237
gapa
Uczestnik

Można poszukać dalej niż na stronce firmy – dwie pierwsze panie wymienione na liście ekspertów to pracownice Instytutu Handlu Zagranicznego Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego.
Jedna z nich oprócz doktoratu z ekonomii jest absolwentką psychologii – od razu widać, że to podstępne kombinatorki bez żadnych kwalifikacji (tak fachowych jak i moralnych) uprawniających do prowadzenia audytu.
Wydaje się jednak, że nie ma co liczyć na to, że „kolejnej pięknej nocy” budynek Wydziału Ekonomicznego „dziwnym trafem” spłonie grzebiąc je w zgliszczach. (To jednak nie namiot, a zresztą i tak chyba nie siedzą po nocach na wydziale, a jak im podstawowa robota się sfajczy, to tym bardziej rzucą się na fuchy).
Ze zdjęć umieszczonych na stronach uniwerku widać, że to jednak kobitki drobnej postury – wybrać się tam i wytłumaczyć, że postępują nieetycznie to chyba żadne ryzyko. Trzeba tylko postarać by szybko, by takie słuszne postępowanie umieszczno w „Standardach …”.
Albo wysłać im zdechłą rybę zawiniętą w „Kodeks Etyki” … – adres na stronie UG.
PS. (dla tych, którym ze świętego oburzenia rozum przyćmiło) – jaja sobie robię.