piątek, 19 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Spotkanie z audytorem z NIK

Home Forum Sektory Samorządy Spotkanie z audytorem z NIK Odpowiedz na: Spotkanie z audytorem z NIK

#22627
izmi
Uczestnik

1. Terka, przyznaję się, to w końcu mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa :mrgreen:
2. Gapa, nie wiem czy ktokolwiek śmiałby twierdzić, iż w ciągu 1,5 h można jakiś temat omówić dogłębnie – wiadomym jest, że tyle czasu ledwie wystarczy na liźnięcie tematu 🙄
formuła szkoleń, na których jest 8 różnych tematów wyczerpała się, ale z drugiej strony na specjalistyczne szkolenia jeździ niewiele osób /nie bardzo wiem czym podyktowane jest takie zachowanie – pokutuje nadal kryzys?/
nie będę pisała o tym co było, ale np. za niecały miesiąc jest szkolenie dotyczące ZP – super wykładowca /piszę to na własną odpowiedzialność, bo choć byłam na co najmniej 7 szkoleniach z ZP to ten bije wszystkich prowadzących na głowę/ – wieloletni praktyk, który ma doskonały kontakt ze słuchaczami i potrafi w sposób łatwy i przyjemny przekazać swoją wiedzę… itd, itp… jak ktoś będzie się chciał dowiedzieć więcej to ➡ kto pyta nie błądzi 😉

wystarczy, toż to łyk-end za pasem 😉