niedziela, 9 maja, 2021

Odpowiedz na: MF

Home Forum Sektory Samorządy MF Odpowiedz na: MF

#22922
alkman
Uczestnik

Zostańmy jeszcze w matrixie, przyjmując, że nie ma znaczenia co jest czyją grą, że ja jestem Dżinem a ty wójtem gminy zatrudniającej audytora na 1/16 etatu i odpowiedz na poniższe pytania:
1. Za jaką minimalną kwotę zgodziłbyś się zagrać w twoją grę, gdyby odbyć się miała tylko raz, a stawką w przypadku wypadnięcia dziesięciu pod rząd reszek lub orłów byłoby twoje życie?
2. Za jaką minimalną kwotę zgodziłbyś się zagrać w twoją grę, gdyby odbyć się miała tylko raz, a stawką w przypadku wypadnięcia dziesięciu pod rząd reszek lub orłów byłoby pozbawienie cię ręki i nogi?
3. Za jaką minimalną kwotę zgodziłbyś się zagrać w twoją grę, gdyby odbyć się miała tylko raz, a stawką w przypadku wypadnięcia dziesięciu pod rząd reszek lub orłów byłaby utrata majątku?
4. Za jaką minimalną kwotę zgodziłbyś się zagrać w twoją grę, gdyby odbyć się miała tylko raz, a stawką w przypadku wypadnięcia dziesięciu pod rząd reszek lub orłów byłoby pozbawienie wolności na lat 5?
5. Jaką kwotę byłbyś w stanie zapłacić, gdyby wsadzono cię do więzienia za udział w tej grze na dożywocie, aby wyjść na wolność?
6. Gdybyś musiał wziąć udział w jednej z czterech wyżej wymienionych gier, to w której wziąłbyś udział?