wtorek, 2 marca, 2021

Odpowiedz na: MF

Home Forum Sektory Samorządy MF Odpowiedz na: MF

gapa
Uczestnik

W gry, o porównywalnych rozkładach gram od lat w realu:
W gry typu 1. i 2. , gdy wsiadam do samolotu lub samochodu, w gry typu 3. i 4. , gram chyba od 1984 r. ( bo wtedy po raz pierwszy zarejestrowałem działalność gospodarczą).
Majątek (praktycznie cały, ale było tego co kot napłakał) straciłem raz, gdzieś pod koniec lat osiemdziesiątych, a ostanie przedawnienie kosztowało mnie mniej niż dwadzieścia tysięcy (na papugi).
Dożywocie to u nas trwa praktycznie chyba z dziesięć lat – oczywiście kwota za wyjście zależy m.in. od tego ile bym zadołował … Z drugie strony wiem, że warunki w więzieniach są inne niż kiedyś. Może bym trochę posiedział….Nie wiem , musiałbym sprawdzić u chłopaków co niedawno wyszli.

Dla mnie ma znaczenie w czyją grę gram. Najchętniej gram w te, w które wygrywam. (Zgadnij czyje).

Trudno mi sobie wyobrazić jakąkolwiek pracę w JSFP – lubię robić to co chcę i zgadzam się ponosić tego konsekwencje. D….krytki na cały czy setną etatu nie są mi potrzebne.

Przecież wszyscy w naszym realnym życiu gramy w gry podobne do tych, które wymieniłeś.
To czy się na nie zgadzamy, nie ma większego znaczenia.