środa, 24 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: saw

Home Forum Organizacje AW Organizacje AW saw Odpowiedz na: saw

#2295
terka
Uczestnik

Każdy może wypowiadać na tej stronie swoje poglądy, to prawda, ale nie każdy chce „obrywać po nosie” za ich głoszenie. Wszyscy mamy prawo do własnego zdania. A jeśli już mowa o intencjach użytkowników PAW-a (jak napisał Ryszard – czy ktoś jest prawdziwym, rzeczywistym zwolennikiem intergacji wsród braci audytorskiej ), to śmiem zauważyć, że to właśnie intencje innej osoby, nie zrzendnika, są tu bardzo nieczytelne. Jak to mówią – dobrymi chęciami piekło wybrukowane…
A w kwestii nicków – nie wiem, z jakiego powodu ta burza w szklance wody. Nicki są zgodne z regulaminem serwisu (zgadzam się tu ze zrzendnikiem), nie jest ponadto ważne (dla mnie przynajmniej) kto pisze, a to, co pisze. Jeżeli jakich użytkownik Paw-a ma problem z identyfikacją osoby zrzendnika (lub innych) to jego problem (choć nie rozumiem, do czego mu to potrzebne ). Ja na całym forum potrafię zidentyfkować jedynie Ryszarda i wiedziałam, kim on jest już wówczas, kiedy używał na tym forum jedynie imienia – a było to całkiem niedawno. Dla zaspokojena ciekawości Ryszarda – zrzendnik jest audytorem wewnętrznym, uważam, że jednym z lepszych w naszym środowisku. I faktycznie, jest Twoim znajomym powinieneś go pamiętać ze spotkania na szkoleniu. Wiedziałbyś może o tym, gybyś nie zignorował jego osoby w dyskusji o konkursie na audytora roku, w której zresztą jeszcze gorzej potraktowałeś mnie. To tyle w temacie intencji integracji braci audytorskiej.
Będę nadal „ukrywać się” pod nickiem, i nie dlatego, że nie chcę być zidentyfikowana przez Was, drodzy koledzy, a jedynie dlatego, że mój racjonalny pracodawca 😈 już dawno odciął dostęp do chatu (i wielu innych zbędnych jego zdaniem w pracy stron), aby jego pracownicy nie marnowali czasu na „głupie i nieproduktywne” zajęcia. Może wobec tego uznać, że pisanie na forum w godzinach pracy jest również marnotrastwem czasu.
Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku