wtorek, 20 kwietnia, 2021

Odpowiedz na: Czy jest potrzebna organizacja : AICP w Polsce?

Home Forum Organizacje AW Organizacje AW Czy jest potrzebna organizacja : AICP w Polsce? Odpowiedz na: Czy jest potrzebna organizacja : AICP w Polsce?

#23592607
eddie
Uczestnik

I Jabłoński promuje: „THEAICP już w Polsce. Zdobądź certyfikat MAICP (bzdura, wymysł Toma) w procesie zwolnienia od egzaminu. Już w krótce powstanie w Polsce oddział The Association of Internal Control Practitioners (the AICP)

Otóż warto wiedzieć, że ta „organizacja/firma” jest przedsięwzięciem czysto komercyjnym Anglika, Toma McClurga. Jest ona zarejestrowana pod adresem wirtualnym w Londynie (wynajęta skrzynka pocztowa) jako „Charity” (organizacja charytatywna), ale ten biznes Tom prowadzi z pokoju swego domu w południowej Anglii.

 

<span style=”color: #333333; font-family: ‚Georgia’,serif;”>Tom mi proponował stanowisko i udział w tej komercji – odmówiłem!</span>

Certyfikaty sam powymyślał opierając się na dane innych organizacji w Internecie i je po prostu sprzedaję osobom naiwnym  nie są one nigdzie uznawane!

Nie dajcie się nabrać tej nieuczciwej inicjatywie Irka Jabłońskiego i jego wspólników.

 

<span style=”color: #333333; font-family: ‚Georgia’,serif;”>Nie dajcie się babrać tą nową inicjatywą komercyjną Irka Jabłońskiego i jego kliki. </span>