środa, 5 maja, 2021

Odpowiedz na: Czy jest potrzebna organizacja : AICP w Polsce?

Home Forum Organizacje AW Organizacje AW Czy jest potrzebna organizacja : AICP w Polsce? Odpowiedz na: Czy jest potrzebna organizacja : AICP w Polsce?

eddie
Uczestnik

Czy potrzeba takiej organizacji, tzn. AICP w Polsce nie wymaga zastanowienia się. Jest ta firma jednej osoby, prowadzona przez kogoś, który ma już kilka nieudanych biznesów za sobą (np. firmę SHAPE) a która przede wszystkim nie jest tym za co się przedstawia.

Nie ma biura w Londynie, tylko wynajęty adres pocztowy. Jest to „biuro” jedynie w nazwie, nie realne. Nie jest instytucją charytatywną mino, że jest zarejestrowana jako taka i używa adresu internetowego .org. Znam jej właściciela Tom McClurga od około 20 la, bywałem u niego w domu około 80 km na południe od Londynu i on bywał często u mnie w Londynie. Sprzedaje wymyślone przez siebie samego „certyfikaty”.

Kiedy zakładał AICP proponował mi udział i stanowisko dyrektora, ale odmówiłem i powiedziałem mu, że taka maszynka do robienia pieniędzy z naiwnych ludzi jest co najmniej nie etyczne.

Jeśli AICP będzie działało w Polsce to szybko znajdzie się u prokuratora i w sądzie.