niedziela, 7 marca, 2021

Odpowiedz na: Czy jest potrzebna organizacja : AICP w Polsce?

Home Forum Organizacje AW Organizacje AW Czy jest potrzebna organizacja : AICP w Polsce? Odpowiedz na: Czy jest potrzebna organizacja : AICP w Polsce?

#23592681
eddie
Uczestnik

Jak wygląda tzw. „sieć globalna” jednostek AICP Toma McClurga:

1. Zjednoczone Królestwo (a raczej tylko Anglia)

2. Rosja Chapter: w tym Azerbaijan, Uzbekistan, Belarus, Kazakhstan, Kyrgyzstan, Moldova, Tajikistan and Armenia. Ale raczej istnieje tylko na papierze, więcej skoro tylko się dowiem.

3. Poland Chapter: dotychczas z opisu na stronie AICP wiadomo tylko, że to polskie stow. zw. dawniej IIC polska (ale które nie ma żadnego powiązania z IIC) podpisało jakieś porozumienie z Tomem – za tym stoją l. Adamski i Irek Jabłoński – oboje właściwie bez większego praktycznego doświadczenia z Kontroli Wewnętrznej i bez żadnych kwalifikacji – oprócz MAICP nadane z darmo przez Toma? Nie wiadomo jednak czy w AICP ogóle ruszy w Polsce, tylko już robi smród na rynku. Przypominam, że to przez tych dwóch typów to polskie Stow. straciło rację bytu.

Tak więc właściwie AICP wcale nie ma żadnej sieci globalnej – i bardzo wątpię, czy w ogóle będzie miało – ale robi sobie reklamę, myśląc, że praktycy są aż naiwni …