piątek, 18 czerwca, 2021

Odpowiedz na: Czy jest potrzebna organizacja : AICP w Polsce?

Home Forum Organizacje AW Organizacje AW Czy jest potrzebna organizacja : AICP w Polsce? Odpowiedz na: Czy jest potrzebna organizacja : AICP w Polsce?

#23592682
Jan
Uczestnik

POMOCY! Nie mogę znaleźć żadnych dokumentów dotyczących rejestracji tej podejrzanej organizacji. Szczególnie nie ma na stronach AICP żadnego statutu ani podobnego dokumentu. W końcu, czy to jest organizacja charytatywna/nie dla zysku, czy stowarzyszeniem, czy co? Czy były jakiekolwiek zebrania członków, jeśli tak, to gdzie i kiedy? Czy były wybory, jeśli tak, to gdzie i kiedy? Więc, w jaki sposób czy skąd wzięli się członkowie zarządu? Czy członkowie globalnego zarządu AICP figurują w KRS ang.?

Na pewno taka informacja była wymagana przez KRS angielski, więc gdzie można ją znaleźć?

Nie podoba mi się styl opisywania siebie przez AICP, jest tam ZA DUŻO superlatywów! Za mało informacji o początku tej ‚globalnej’ organizacji, a jeśli powstała niedawno temu, to jak może się opisywać jako ‚globalna’? Kto tu kogo naciąga? Wygląda na to, że AICP nie tylko już  robi smród na rynku polskim jak to jest opisane powyżej, ale sama śmierdzi!