wtorek, 7 grudnia, 2021

Odpowiedz na: ile kosztuje audyt zewnętrzny (ponowienie pytania)

Home Forum Sektory Samorządy ile kosztuje audyt zewnętrzny (ponowienie pytania) Odpowiedz na: ile kosztuje audyt zewnętrzny (ponowienie pytania)

#23592728
eddie
Uczestnik

The Association of Certified Fraud Specialists – ACFS jest drugą największą organizacją zrzeszającą osoby zajmujące się zapobieganiem, wykrywaniem i zwalczaniem korupcji oszustw oraz nadużyć finansowych i gospodarczych. ACFS dba także o kształcenie i doskonalenie osób zajmujących się tą tematykę. Nadaje międzynarodową desygnację Certified Fraud Specialist – CFS czyli Certyfikowany Specjalista ds. Fraudów.

Naszym celem jest zdobycie pierwsze miejsce jako najważniejszą organizacją w Polsce służącą profesjonalistom/praktykantom w tej dziedzinie. Obecnie czekamy tylko na decyzję Centrali ACFS w Kalifornii co do specjalnych warunków i ceny Członkostwa w ACFS dla Członków ACFS POLAND Chapter.

ACFS zostało założone w 1993 roku, czyli jest tylko o 5 lat młodsza od ACFE, które obecnie ma wiodące miejsce globalne w tej dziedzinie – dlatego będziemy musieli się starać jeszcze bardziej, aby zadowolić naszych Członków.