niedziela, 9 maja, 2021

Odpowiedz na: Czy jest potrzebna organizacja : AICP w Polsce?

Home Forum Organizacje AW Organizacje AW Czy jest potrzebna organizacja : AICP w Polsce? Odpowiedz na: Czy jest potrzebna organizacja : AICP w Polsce?

#23592846
Jan
Uczestnik

Chodzi o sprawę pewnego oszustwa powiązaną z tematem Corporate Governance. Było to już chyba z kilka lat temu ale sądzę, że wiem kto ma tą prezentację i że da się zbadać ten temat na nowo. Byłaby to dobra lekcja w sprawie i statusu tego AICP promowanego tak mocno przez Jabłońskiego i Adamskiego. Pamiętam, że pomysłodawca przyznał się do nieuczciwości przed Zarządem tego stowarzyszenia. Wówczas był on członkiem tego stowarzyszenia i uszło mu to z powodu bardzo młodego wieku. On tylko szukał łatwego sposobu na zarobienie dla siebie forsy i widocznie nie wiedział jeszcze co to etyka i uczciwość. Jakoś mu to uszło a mogłoby się bardzo źle skończyć dla niego gdyby na przykład jego pracodawca się o tym dowiedział lub nawet prokuratura, itp.. A co się z nim dzieje dzisiaj? Wiem tylko, że już nie pracuje w tym banku?

Ta sprawa potwierdza jak bardzo nam potrzeba szkoleń z etyki i zwalczania oszustw prowadzone przez doświadczonych wykładowców z odpowiednim charakterem i wiedzą. Z pewnością przydałoby się takie szkolenie tym dwom „panom”.