piątek, 19 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Czy jest potrzebna organizacja : AICP w Polsce?

Home Forum Organizacje AW Organizacje AW Czy jest potrzebna organizacja : AICP w Polsce? Odpowiedz na: Czy jest potrzebna organizacja : AICP w Polsce?

#23593050
eddie
Uczestnik

Mogę potwierdzić, że otrzymałem list od Toma McClurga, o treści: „Chyba Ciebie nie zdziwi, że porzuciłem (użył on słowadumpedco zwykle kojarzy się z wrzuceniem do śmietnika) Adamskiego, jego Stowarzyszenie jak i Jabłoński, Grzybowski i PIKW jakiś czas temu. Nie mamy żadnego stosunku z nimi i nie będziemy. Nie byli oni odpowiednimi partnerami dla nas.”

Tymi słowami sam Tom McClurg zamknął temat „czy jest potrzebna AICP w Polsce”. Nic dziwnego jednak, że oni nie ogłosili końca tego krótkiego ‚liaison‚ na swoich stronach internetowych, gdzie wcześniej się chwalili, że będą mogli załatwiać globalne certyfikaty i kiedy  I. Jabłoński był członkiem globalnego zarządu AICP i miał ich desygnację MAICP, itd. A to jest już trzecia desygnacja którą Jabłoński stracił …

Oczywiście to nie zamyka spraw sądowych przeciw tym osobom w imieniu The IIC, gdzie chodzi o kłamliwe i fraudowskie działania promujące ich komercyjne interesy wbrew ustawie o OKiK, itd., itd. 

Czyli, ciąg dalszy nastąpi, ale już bez udziału AICP …