poniedziałek, 26 lipca, 2021

Odpowiedz na: Inicjatywa Szkoleniowo-doradcza

Home Forum Sektory Urzędy centralne Inicjatywa Szkoleniowo-doradcza Odpowiedz na: Inicjatywa Szkoleniowo-doradcza

#23593157
eddie
Uczestnik

III Kongres GRC 2017

Najważniejsze wydarzenie w zakresie Governance, Risk, Compliance (GRC) oraz Kontroli (IC) w Polsce, najlepsze doświadczenie, wybitni eksperci.

PBSG SA, SDPK SA i Fundacja im Edmunda J. Saundersa z przyjemnością po raz kolejny organizują dla Państwa w dniach 18-19 października, 2017 (ponownie w Hotelu Radisson Blu w Warszawie) największe w Polsce wydarzenie w zakresie zarządzania, ryzykiem i kontroli i zgodności III Kongres GRC 2017.

Przez dwa dni około 200 specjalistów z dziedziny zarządzania, ryzyka i kontroli będą mieli możliwość poznania najlepszych rozwiązań organizacyjnych i technologicznych i zaprezentowania polskich dobrych praktyk GRC.

Tradycyjnie wśród prelegentów znajdą się praktycy, którzy przez ponad 700 minut będą prezentować doświadczenia oraz wyzwania jakie stoją przed GRC w polskich Firmach. Wśród zaproszonych gości znajdzie się także przedstawiciel Grupy Lufthansa (Time Maters), który przedstawi podejście koncernu i grupy kapitałowej do kwestii zarządzania ryzykiem.

Stronę internetową III Kongresu GRC opublikujemy w krótce.

UWAGA: Grupa Współpracujących Organizacji Szkoleniowo-Doradczych jak i IIC Poland Chapter – IIC Polska i ACFS Poland Chapter również promują i wspierają ten III Kongres GRC i Kontroli.