piątek, 29 marca, 2024

Odpowiedz na: Inicjatywa Szkoleniowo-doradcza

Home Forum Sektory Urzędy centralne Inicjatywa Szkoleniowo-doradcza Odpowiedz na: Inicjatywa Szkoleniowo-doradcza

#23593248
eddie
Uczestnik

III Kongres GRC i patronat Bloga

Blog o compliance został patronem medialnym III Kongresu GRC, organizowanego przez Fundację E. Saundersa i SDPK. Oznacza to, że na zaproszenie organizatorów wystąpię z prelekcją pierwszego dnia kongresu, pośród wielu znakomitych postaci, sami zobaczcie jaka mocna ekipa szykuje się na to wydarzenie (a im jest bliżej tym lista ta się wydłuża).

Ten rok obfitował w rozmaite wydarzenia w naszej branży i już odmawiałem udziału w kolejnych przedsięwzięciach, ale uznałem, że warto wybrać się i posłuchać. A przy okazji opowiedzieć nieco o własnym spojrzeniu na wyzwania compliance okiem praktyka, ale i obserwatora.
Kongres odbędzie się w dniach 18-19 października w Warszawie. Po wszystkie szczegóły zapraszam <span style=”color: #2288bb;”>na stronę wydarzenia.</span>
<u> </u>
O czym chcielibyście posłuchać podczas konferencji compliance, czego Wam brakuje, a może czego macie już dosyć? Ja np reaguję już nieco alergicznie na RODOcentryzm. Piszcie proszę bezpośrednio do mnie, także poprzez funpage Bloga o compliance na Facebooku.