środa, 5 maja, 2021

Odpowiedz na: ACFS Poland Chapter – ACFS Polska

Home Forum Sektory Jednostki badawczo-rozwojowe ACFS Poland Chapter – ACFS Polska Odpowiedz na: ACFS Poland Chapter – ACFS Polska

#23593249
eddie
Uczestnik

<h1 class=”georgia publikacja-tytul row”>III Kongres Governance Risk Compliance</h1>

PBSG, SDPK, Fundacja im Edmunda Saundersa i Grant Thornton z przyjemnością zapraszają na największe w Polsce wydarzenie w zakresie zarządzania, ryzyka i kontroli. III Kongres Governance Risk Compliance odbędzie się w dniach 18-19 października w Warszawie.

Przez dwa dni około 200 specjalistów z dziedziny zarządzania, ryzyka i kontroli będą mieli możliwość poznania najlepszych rozwiązań organizacyjnych i technologicznych i zaprezentowania polskich dobrych praktyk GRC.

Tradycyjnie wśród prelegentów znajdą się praktycy, którzy przez ponad 700 minut będą prezentować doświadczenia oraz wyzwania jakie stoją przed GRC w polskich Firmach. W tym roku duży nacisk położony został też na aspekty cyberbezpieczeństwa, ochrony prywatności i RODO/GDPR.

Wśród zaproszonych gości są eksperci Grant Thornton, którzy poprowadzą panel „Audyt i kontrola”. Wśród poruszonych przez naszych ekspertów tematów znajdą się: …

http://grantthornton.pl/iii-kongres-governance-risk-compliance/