środa, 22 maja, 2024

Odpowiedz na: Inicjatywa Szkoleniowo-Doradcza

Home Forum Sektory Służba zdrowia Inicjatywa Szkoleniowo-Doradcza Odpowiedz na: Inicjatywa Szkoleniowo-Doradcza

#23593560
eddie
Uczestnik

<h1 class=”title small”>Przeciwdziałanie praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Praktyczny przewodnik [PRZEDSPRZEDAŻ]</h1>
<h2 class=”title small”><span style=”color: #006cba;”> Edytowalne wzory dostępne na stronie internetowej </span></h2>

Przewodnik do nowej ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.

Planowana data wydania książki: <span class=”release-date”>30.11.2018</span>
<h2 class=”head”>Opis publikacji</h2>

Publikacja jako pierwsza na rynku w sposób kompleksowy i praktyczny omawia nową ustawę z 1.03.2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.

Przedstawiono w niej sposoby na wypełnienie szeregu obowiązków nałożonych na instytucje przez ustawę oraz zasady budowania skutecznego systemu przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.

Autorami przewodnika są uznani praktycy w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy reprezentujący sektor bankowy i maklerski, prawnicy z polskich kancelarii oraz specjaliści z doświadczeniem w organach nadzoru (Generalny Inspektor Informacji Finansowej, Komisja Nadzoru Finansowego).

Istotnym uzupełnieniem publikacji będą wzory dokumentów wykorzystywanych w ramach prezentowanych procedur dostępne na stronie internetowej.

https://www.profinfo.pl/sklep/przeciwdzialanie-praniu-pieniedzy-oraz-finansowaniu-terroryzmu-praktyczny-przewodnik-przedsprzedaz,93834.html