piątek, 29 marca, 2024

Odpowiedz na: Wrażenia po egzaminie na audytora wewnętrznego w Ministerstwie Finansów

Home Forum Egzaminy egzaminy Wrażenia po egzaminie na audytora wewnętrznego w Ministerstwie Finansów Odpowiedz na: Wrażenia po egzaminie na audytora wewnętrznego w Ministerstwie Finansów

#258
Anonim
Nieaktywny

Witam wszystkich audytorow i przyszlych audytorow! Czytajac wszystkie wypowiedzi nie moge oprzec sie wrazeniu ze cos tu nie gra. Ja rowniez zdawalam egzamin po raz drugi 17 stycznia i rowniez uslyszalam przed wejsciem na sale (i nie tylko ja) co bedzie przdmiotem zadania. Z kazdym z kim nastepnie rozmawialam podzielilam sie ta wiadomoscia – (bo to chyba ludzki odruch) za kazdym razem podkreslajac ze nie mam pewnosci co do tego gdyz wczesniejsze wiesci z tzw. korytarza mowily np. o kontrolach. Egzamin jak chyba wiekszosci nieuswiadomionych odpowiednio wczesniej w pytaniach nie poszedl mi zadowalajaco. Dla ułatwienia dodam ze jestem pracownikiem Izby Celnej i bardzo uraziła mnie i moich kolegów wypowiedz na forum, iz Izby Celne znaja pytania i dlatego zdaja ten egzamin. Na czym ten ktos opieral sie mowia takie rzeczy? Ja jestem zaprzeczeniem tego, bo prosze nie mylic kolezenskiego zachowania z nieetycznym badz nieuczciwym zachowaniem! Ktos kto to napisal jest najwyraĽniej bardzo rozgoryczony faktem iz nie poznal pytań odpowiednio wczesniej. Z pewnoscia ten ktos nie wnikalby kto mu je przekazal i na pewno nie pojawila by sie taka wypowiedz! Bardzo prosze uwazac z takimi wypowiedziami bo mozna obrazić nie te osoby ktore naprawde zasługują na status nieuczciwych.