piątek, 29 marca, 2024

Odpowiedz na: Wrażenia po egzaminie na audytora wewnętrznego w Ministerstwie Finansów

Home Forum Egzaminy egzaminy Wrażenia po egzaminie na audytora wewnętrznego w Ministerstwie Finansów Odpowiedz na: Wrażenia po egzaminie na audytora wewnętrznego w Ministerstwie Finansów

#273
Anonim
Nieaktywny

Bkond Brawo!!!! za komentarz, bo naprawdę jak czytałam wypowiedzi Dareks o pracownikach Izb Celnych mających pytania to nie wierzyłam. Teraz juz wierze ze Dareks to mitoman, niestety muszę uzyc tego słowa po tym co przeczytałam w ostatniej jego wypowiedzi.
Tacy właśnie ludzie robia nam-audytorom, obecnym lub przyszłym tzw. krecią robotę. Skłócaja nasze środowisko, bo nie ma nic gorszego jak pomawianie kogoś o „drukowanie” egzaminów i zgłaszanie „gdzieś” niesprawdzonych pomówień. Trzeba mieć trochę odwagi Panie Dareks, a nie ukrywać się za plecami innych i dawać niesprawdzone przykłady innych osób. A PAn przecież tej odwagi nie ma, prawda. Więc to tylko pomówienia, jak widze pracowników Izb Celnych czy komisji egzaminacyjnej czy pewno całego MF. Ja osobiście skreśliłabym Pana z listy przyszłych audytorów, bo audytor prosze Pana musi być też moralnie czysty.