wtorek, 23 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Prośba o pomoc do audytorów przeprowadzających audyt w Zespołach Opieki Zdrowotnej

Home Forum Wzajemna pomoc merytoryczna Wzajemna pomoc merytoryczna Prośba o pomoc do audytorów przeprowadzających audyt w Zespołach Opieki Zdrowotnej Odpowiedz na: Prośba o pomoc do audytorów przeprowadzających audyt w Zespołach Opieki Zdrowotnej

#2784
Anonim
Nieaktywny

Witam.Nieumiejętność korzystania z forum sprawiła, iż Twoją wiadomość odczytałam dopiero przed chwilą i teraz już wiem jak nieprzemyślanie stworzyłam w zeszłym tygodniu plan pracy, który niestety został zatwierdzony przez mojego promotora.Pomiędzy tym, co napisałam w planie a tym co dostałam od Ciebie jest tak ogromna przepaść, że trudno będzie mi to zgrać.Nie mając podstaw i wiedzy w zakresie audytu a tylko pomysł i wizję , przeliczyłam się z własnymi możliwościami.Tak czy inaczej kości zostały rzucone i trzeba brać się do pracy.Dziękuję bardzo za czas poświęcony mi i moim jakże nieprzemyślanym decyzjom.Pozdrawiam gorąco w związku z wielkimi krokami nadchodzącą zimą.