sobota, 20 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: audyt w Gdańsku

Home Forum Egzaminy egzaminy audyt w Gdańsku Odpowiedz na: audyt w Gdańsku

#3352
rdjr
Uczestnik

Hey 😉

Właśnie jestem na studiach podyplomowych w wsb w gdańsku – kierunek systemy audytorskie i praktyka audytu.
Po pierwszym semstrze wrażenia są raczej mało ciekawe. Bardzo dużo teorii, mało zajęć praktycznych jak do tej pory. Często zdarza się że tematyka zajęć powtarzana jest przez kilku wykładowców – a więc jakośc wykładów pozostawia dużo do życzenia biorąc pod uwagę koszt studiów (ile razy można sluchać tego samego :/ ).
Dużo zastrzeżeń mam do głównie do wykładowców, zdarza się że niekompetentnych – zajęcia z jednego przedmiotu np. prowadził kolega z roku 😯 (byliśmy razem na tych samych studiach, a więc nie sadzężeby mógł mieć większą wiedzę z przedmiotu co ja 😉 no.. ale ma się mamę profesor UG więc można być wykładowcą na wsb – sprawa jasna 😕 ). Generalnie kadra wykładowców z tego przedmiotu to jak deja vu UG Sopot 😉 nie licząc oczywiście przyjezdnych audytorów..
Jak na razie studia nie warte ceny. Może to się jeszcze zmini, zobaczymy. Może już lepiej dopłacić trochę i udać sie na krótsze szkolenie, ale za to fachowe i intensywne – do Jastrzębiej Góry 😉