piątek, 29 marca, 2024

Odpowiedz na: Kwietniowy egzamin

Home Forum Egzaminy egzaminy Kwietniowy egzamin Odpowiedz na: Kwietniowy egzamin

#3759
emilian
Uczestnik

[QUOTE BY= Gapa] Sorry, ale ja dalej w sprawie lutowych zadań.
Czy ktoś robił zadanie B? Chcą tam, cytuję „wykazu wylosowanych jednostek logicznych”. Jednostką logiczną w tej metodzie (MUS czyli „tylko trochę” PPS) jest złotówka – przy błędzie dopuszczalnym 5% w tym badaniu będzie ich 60.
Gapa[/QUOTE]
ja zdawałem egzamin w lutym, nie zdałem przez to zadanie, więc ambitnie rozwiazałem je jak tylko zdobyłem podłoże teoretyczne 😀 Nie widzialem Twoich rozwiązań, ale w grupie B , którą pisałem liczebność próby wyniosła 47, co oznacza, że jednostek logicznych wylosowannych w probie będzie właśnie tyle. Dośc trudno to ocenić, ale myslę, że można zdążyć w ciągu 3 godziń rozwiązać zadanie i przepisać ten ciąg wyników. Inna jest sprawa, że to zupełnie bez sensu, że jest ich az tyle – do sprawdzenia znajomości metody to chyba zbędne. fajniejsze jest to, że w grupie a liczebność próby wyszła 101 🙂 ale oni chyba mieli wypisać 10 pierwszych fizycznych o ile dobrze pamiętam, co i tak pracochlonności rozwiązywania to nie umniejsza, karuzela