piątek, 19 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: czy w JSFP można drukować wyciąg bankowy-na podstawuie niego ksiegować

Home Forum Sektory Samorządy czy w JSFP można drukować wyciąg bankowy-na podstawuie niego ksiegować Odpowiedz na: czy w JSFP można drukować wyciąg bankowy-na podstawuie niego ksiegować

#3813
adela
Uczestnik

Myślę, że trochę bardziej rozumiem o co chodzi. Mówiąc o wydruku wyciągu bankowego, mówisz o wydruku w jednostce. W mojej jednostce też jest bankowość elektroniczna, ale ten wydruk to jest nic innegi, jak zestawienie operacji dokonanych przez jednostkę. Natomiast na drugi dzień dostajemy wyciąg z banku, na którym wszystkie dokumenty, na podstawie których dokonano transakcji, są opisane i to stanowi podstawę do księgowania. jednostka nie prowadzi działalności kasowej i wszystkie operacje przeprowadzane są przez bank. Poza fakturami istnieje wiele dowodów źródłowych, zwłaszcza dochodowych, które do jednostki nie trafiają, tylko znajdują się w banku, który dokładnie je opisuje na wyciągu. Ale to nie jest wyciąg, który jednostka sama może sobie wydrukować. Bojest to, jak wspomniałem zestawienie własnych operacji i fragment operacji dotyczących konta jednostki, a nie wykaz operacji dokonanych w banku.
Myślę, że o to chodzi.
Pozdrawiam