czwartek, 26 listopada, 2020

Odpowiedz na: Audyt wewnętrzny w Urzędzie ????

Home Forum Sektory Samorządy Audyt wewnętrzny w Urzędzie ???? Odpowiedz na: Audyt wewnętrzny w Urzędzie ????

#3875
dorotab
Uczestnik

cześć. do slaw. otóż dyskusja ta toczy się w związku ze sformułowaniem art. 49 ust. 5 „jeżeli ujęte w BUDŻECIE JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO gromadzone środki … przekroczą kwotę określoną w rozporzadzeniu … to audyt prowadzi się w urzędzie danej jst”. Ja osobiście rozumien budżet jst jako budżet właśnie całego powiatu a nie jedynie aparatu pomocniczego jakim jest np. Starostwo. Stąd ta przynajmniej moim zdaniem niejasność.