wtorek, 19 stycznia, 2021

Odpowiedz na: Audyt wewnętrzny w Urzędzie ????

Home Forum Sektory Samorządy Audyt wewnętrzny w Urzędzie ???? Odpowiedz na: Audyt wewnętrzny w Urzędzie ????

#3894
meg
Uczestnik

Witam
Tak jak już DorotaB napisala nasza dyskusja nie toczy się gdzie powinien byc usytuowany audytor, tylko gdzie przeprowadza się audyt. Art. 49ust.5 mówi o tym gdzie prowadzi sie audyt, a nie gdzie powinien być zatrudniony audytor.Każdy może rozumieć po swojemu. Tylko gdyby to było takie oczywiste, to juz dawno mielibyśmy odpowiedź z MF, na to nurtujace wszystkich pytanie.

Pozdrawiam