piątek, 5 marca, 2021

Odpowiedz na: zoz_moder

Home Forum Organizacje AW zoz_moder Odpowiedz na: zoz_moder

#445
olivkova
Uczestnik

Chciałabym abyście tutaj opisywali jakie szkolenia Was interesują. Jak ma wyglądać profil idealnego, „szytego na miarę” szkolenia specjalnie dla audytorów jsfp zajmujących się zagadnieniami funduszy unijnych. Wymieniajcie spostrzeżenia ze szkoleń, w których uczestniczyliście, co byście w nich poprawili, jakimi zagadnieniami jesteście najbardziej zainteresowani, jacy wykładowcy by Wam odpowiadali, ile miałoby trwać takie szkolenie, jaka miałaby być ich cena, jaka lokalizacja, jaki stopień szczegółowości poruszanych kwestii, czy mają to być warsztaty czy może szkolenie powinno mieć charakter wykładu etc.

Nie ukrywam, że Wasze uwagi będą nieocenione w organizacji szkolenia o tej tematyce. Zanim podejmiemy jakiekolwiek działania w kierunku negocjacji z firmami szkoleniowymi, warto jest zapoznać się z Waszymi oczekiwaniami.

W niedługim czasie na PAW pojawi się prawdopodobnie sonda na ten temat, natomiast tutaj możecie pisać o wszystkich – Waszym zdaniem – istotnych szczegółach takiego szkolenia.

Zapraszam do dyskusji!