piątek, 19 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Wątpliwości

Home Forum Wzajemna pomoc merytoryczna Wzajemna pomoc merytoryczna Wątpliwości Odpowiedz na: Wątpliwości

#503
zico
Uczestnik

Dzieki wszystkim za odpowiedzi. Taka dyskusja może pomóc. Moja intencja było pokazanie, że właśnie AW sami na siebie kręcą bicz. Poza tym przyklad decyzji-chcialem znowu wskazać, że tak naprawde poważne problemy i mozliwe „przekręty” są gdzie indziej. Doświadczenie jest niezbędne. I tu sie pośrednio zgadzamy ze sobą. Większość AW nie ma doświadczenia, a robia z siebie alfy i omegi. To jest problem tego środowiska-nie wspominając o samym fakcie, że audyt w jst w takim zakresie jest w opinii wielu niezbyt dobrym posunięciem. Wszelkie ruchy są pozorwane-ma być AW to sie go zatrudni. I wszyscy są zadowoleni. A efekty marne-bo niby skąd Ci biedni AW po egzaminie, mający w głowach wyklepane regułki z finansów, administracji, KPA, mają poznać praktykę?Tu jest problem-ale to temat na szerszą dyskusje, która chyba nawet przetoczyła sie przez to forum. Pozdrawiam. Aha-postanowiłem pójść na egzamin. Mam kilkuletnią praktyke w samorządzie i chcę zobaczyć na własnej skórze jak to jest faktycznie i czy ta wiedza wystarczy. Z tego co słyszę, to chyba nie…