czwartek, 25 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Wątpliwości

Home Forum Wzajemna pomoc merytoryczna Wzajemna pomoc merytoryczna Wątpliwości Odpowiedz na: Wątpliwości

#505
stoneczka0310
Uczestnik

W związku z wypowiedziami Zico mam pewne przemyslenia na temat pracy AW. Tak jak w każdym zawodzie, tak i w naszym jest początek pracy – często bardzo trudny. Nikt z nas na samym początku nie czuje się alfą i omegą. Przynajmniej ja nie znam takich AW. Niektórym z nas przychodzi to trochę szybciej, ale jest to spowodowane bardzo różnymi rzeczami, np. lepszym przygotowaniem do zawodu. Czasami wpływają na to cechy charakteru, czasami poprostu możliwość korzystania z doświadczenia tzw. mądrych głów. To, że czasami jesteśmy odbierani jako mądralińscy wynika ze specyfiki tego zawodu i prawdopodobieństwa, że każde miękkie zachowanie AW będzie natychmiast wykorzystane przez drugą stronę. Zico, dlaczego chcesz zdawać egzamin, skoro nie czujesz się pewnie ze swoją wiedzą????? Jest to dla mnie zastanawiające, bo w takim razie jesteś w czymś niedoskonały. Ciekawe, czy kiedyś będziesz się tym chwalił, tzn. ostentacyjnie wypowiadał na temat swoich słabych stron, czy może raczej sprawiał wrażenie człowieka znającego temat, a na bieżąco tylko nieustannie zgłębiał, szlifował wiedzę i warsztat na ten temat. Należy pamiętać, że osoby charakterologicznie słabe nie powinny wykonywać tego zawodu, ale nie należy też tego zachowania określać jako typ alfa i omega. Audytorzy, którzy podzielają moje zdanie będą wiedzieli co mam na myśli. Dla mnie Audytor powinien być przede wszystkim świadomy swojej wiedzy. Tam gdzie nie czuje się ekspertem powinien potraktować jak wyzwanie i uczyć się, uczyć i jeszcze raz uczyć. Liczę na to, że Zico jak przejdzie przez egzamin będzie skłonny zmienić zdanie odnośnie AW. Pozdrawiam wszystkich PAWiowiczów 😀