czwartek, 18 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Rodzinny Dom Dziecka

Home Forum Sektory Samorządy Rodzinny Dom Dziecka Odpowiedz na: Rodzinny Dom Dziecka

#5172
kasiazawiercie
Uczestnik

Wszystkie dokumenty finansowe włącznie z polityką rachunkowości i procedurą kontroli mają wykonać……na kontrolę wybieram się 24 lipca i chcę się dośc dobrze przygotować bo pierwszy raz idę do tak specyficznej jednostki….. Wiem, że tam nic nie ma wszystko działa jak chce, nawet księgowy PCPR nie miał upowaznienia do prowadzenia spraw finansowych RDD 😕 to jest tragedia…, ale nadal nie wiem jak podejść do wynagrodzenia Dyrektora RDD, brak jest jakich kolwiek przepisów dotyczących tej specyfiki pracy 😡 A logicznie myśląc, jeżeli ktoś się decyduje na Dyrektora, a jednocześnie „rodzica” tych dzieci to chyba wie, że musi pracować trochę więcej niż 8 godz. my idziemy z pracy do pracy(rodziny) i nikt nam nie płaci 😀 może ja źle myślę, ale RDD dostaje kwoty zryczałtowane na dzieci, pieniązki na wydatki bieżące (remonty, opłaty itd.), Dyrektor dostaje wynagrodzenie za pracę i jeszcze trzeba mu zapłacić za nadliczbowe????? Nie wiem jak do tego podejść 😎 trudno też określić, czy Dyrektorowi, który jedzie do dziecka do szpitala może wziąść sobie delegacje na wyjazd? Wszystko to jest po prostu chore…..A przepisy prawa są jakie są.. 😐 😐 😐