czwartek, 28 marca, 2024

Odpowiedz na: Wynagrodzenie audytorów wewnętrznych

Home Forum MF i GIAW MF i GIAW Wynagrodzenie audytorów wewnętrznych Odpowiedz na: Wynagrodzenie audytorów wewnętrznych

#534
ryszard
Uczestnik

Witam wszystkich!
Temat podniesiony przez Arhat 😀 jest jak najbardziej na czasie.Właściwie to opócz wymogów jakie stanowi „Ustawa ” z art.35 gdzie wyrażnie określone są warunki jakie ma spełniać audytor wewnętrzny w jfsp.. nie ma nic z tego zakresu. : Dodajmy to tego enigmatyczną ochrona audytora a w praktyce , sprawy płacowe nie uregulowane. 🙁 ,
Myślę ,że zespól PAW podejmie ten ważki temat,
tym bardziej ,ze dotyczy własnie jednostek setora finansów publicznych.
Na pewno sprawa jest skomplikowana ,ponieważ występuje duże zróżnicowanie organizacyjne jfsp.
Ale sądzę,że jeśli poważna grupa AW jest użytkownikami PAW,to można się pokusić o rzeczywiste przedstawienie faktów poprzez ankietę w sprawach zarobkow audytorów wewnętrznych jsfp.
Wiem z dotychczasowych kontaktów z wieloma audytorami ,że rzecz ma się generalnie bardzo różnie.
Mam przekonanie ,że PAW weżmie to zagadnienie pod uwagę w najbliższej sondzie/ankiecie/.
Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie tych którzy od niedawna posiadają zaświadczenie Ministra Finansów.. 😀