czwartek, 6 maja, 2021

Odpowiedz na: Kierownik jednostki w starostwie

Home Forum Sektory Samorządy Kierownik jednostki w starostwie Odpowiedz na: Kierownik jednostki w starostwie

dorotab
Uczestnik

cześć. Nie mogę zgodzić się z czerwusem. audytor pomimo zatrudnienia w Starostwie jest audytorem w powiecie, w tego kierownikiem jest zarząd. Starosta natomiast jest jedynie kierownikiem Starostwa. Twój pogląd miałby uzasadnienie, gdyby audyt prowadzony był jedynie w Starostwie, bez jednostek organizacyjnych powiatu.
u mnie podobnie jak i u lainy plan i sprawozdanie roczne przyjmowane są w formie uchwały. Sprawozdania z zadania – do informacji zarządowi na posiedzeniu.
Równiez upoważnienie nadawane mam w formie uchwały. Mam więc i uchwałę podpisana przez wszystkich członków zarządu a pod nią upoważnienie podpisane przez przewodniczącego.
Nie mam natomiast problemu z priorytetem, gdyż zarząd uzgodnienia scedował na sekretarza, a ten daje mi wolną rękę. Dyskusje toczymy jedynie co do komórek i jednostek mających zostać poddanych audytowi, nie jest to jednak dyskusja ograniczająca krąg audytowanych lecz nawet rozszerzająca.
co do zainteresowania audytem ze strony kierownictwa – nie odbiegnę od średniej.