wtorek, 13 kwietnia, 2021

Odpowiedz na: Dyrektor

Home Forum Sektory Samorządy Dyrektor Odpowiedz na: Dyrektor

#5850
miszaw
Uczestnik

Witam
Czy jest to jednostka organizacyjna gminy/powiatu?
Jeżeli tak, to takie działanie jest niezgodne z prawem, ponieważ wobec kierowników samorządowych jednostek organizacyjnych wszelkie czynności w sprawach z zakresu prawa pracy wykonuje przewodniczący zarządu jst (art. 4 ust. 1 pkt 4 ustawy o pracownikach samorządowych).
Pozdrawiam Michał