sobota, 20 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: zadanie z 7 lutego 2006 grupa A

Home Forum Egzaminy egzaminy zadanie z 7 lutego 2006 grupa A Odpowiedz na: zadanie z 7 lutego 2006 grupa A

#6894
jolkag1
Uczestnik

Do izimi, uczę się sama bardzo intensywnie od początku września, trudno oceniać samą siebie, ale wydaje mi się, że sporo umię (o ile można dużo umieć na ten egzamin i mieć cień peności, że się uda). Pani z PTE jest bardzo tajemnicza co do prowadzących i programu, powiedziała, że w piątek, czyli 13 się dowiemy. Jedna z babeczek tam pracujących puściła parę, że audyt poprowadzi audytor z Marszałkowa, a o reszcie prowadzących nie wiem. I prawdę powiedziawszy to mnie trochę rozczarowało, myślałam, że może tak jak w JG, pracownik MF, tym bardziej, że standardy ostatnio uległy zmianie. Prawdę powiedziawszy zastanawiam się cały czas, kursy będą dwa razy w tygodniu od 16 do 20. Myślałam, że kurs ten potraktuje jako sprawdzenie własnej wiedzy. Myślisz, że warto? Lepiej może dalej uczyć się samodzielnie, ale przyznam, że straciłam trochę świeżość umysłu. Zmęczenie mnie dopadło totalne. Co robić?