środa, 2 grudnia, 2020

Odpowiedz na: Witamy JBR-y

Home Forum Sektory Jednostki badawczo-rozwojowe Witamy JBR-y Odpowiedz na: Witamy JBR-y

emilian
Uczestnik

cześć Roksa 😀
ja u siebie rozeslałem kwestionariusz samooceny ryzyka, którego elementem są założenia, cele do zrealizowania , jakie stawiają sobie kierownicy głownych pionów (1badawczy,2produkcyjne) mojego jbr+dyrektor naczelny, innym punktem są ryzyka, jakie widzą-te, które zagrażają realizacji planów. Jak będę miał odpowiedź, to skompletuję arkusz oceny priorytetów, czyli liste obszarów ryzyka, z która pójdę do dyr naczelnego i on zaznaczy tam, które obszary są dla niego: kluczowe, ważne, średnio ważne, niski priorytet. taki materiał zamierzam włożyć w matematyczną metodę analizy ryzyka i dostać zestaw zadań na rok 2007. Poza tym oczywiście będę uwzględniał inne czynniki, zgodnie z tym co podaje podręcznik, być może zmodyfikowne nieco przez moją poprzedniczkę i pomysły z „praktycznych aspektów audytu wewnętrznego” pod red. H.Grocholskiego. mam nadzieję, że wyprodukuję coś sensownego, ale też wszystko jest dla mnie nowiuśkie 🙂 pozdrawiam