sobota, 20 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Nowe przezwisko dla audytora

Home Forum Egzaminy egzaminy Nowe przezwisko dla audytora Odpowiedz na: Nowe przezwisko dla audytora

#7115
kaczor
Uczestnik

[QUOTE BY= Emus] Chyba już nie dam rady. Wiem, że to zły dzień dlatego, że się tym przejmuję. Żle jest od pierwszego zadania audytowego. Wiem, że to brak poparcia kierownictwa pozwala pracownikom na nazywanie mnie prokuratorem, szpiegiem Don Pedro i takie inne bardzo smieszne … Albo mi przejdzie, albo złożę wypowiedzenie. Chciałabym sie nie przejmować, ale mi nie wychodzi, bo oczywiście nie chodzi o nazewnictwo, ale o podejście.[/QUOTE]

O ile pracujesz na dokumentach i potrafisz udowodnic swoje stanowisko to sposob w jaki innni Cie nazywaja nie ma wiekszego praktycznego znaczenia. Problemem moze byc to, ze nie zrozumieja tego co jest zle w ich komorce i nie beda chcieli wprowadzac usprawnien,ale jesli faktycznie zrobiles co mogles zeby nawiazac w miare uczciwy i szczery kontakt to czemu niby mialby byc Twoj problem? To kierownictwo jest odpowiedzialne za procesy zarzadzania ryzykiem i za funkcjonowanie jednostki, jesli Kierownik nei chce skorzystac z Twojej pomocy to on ma problem.Ty albo sie z tym godz i bierz pensje,albo faktycznie szukaj bardziej idealnego srodowiska:wink: