wtorek, 23 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Jak ustalić stawkę za wykonanie audytu na umowę zlecenia?

Home Forum Wzajemna pomoc merytoryczna Wzajemna pomoc merytoryczna Jak ustalić stawkę za wykonanie audytu na umowę zlecenia? Odpowiedz na: Jak ustalić stawkę za wykonanie audytu na umowę zlecenia?

#722
stoneczka0310
Uczestnik

I jeszcze w ramach dopowiedzenia:
Wywołany przez Hanię temat dla mnie jest potencjalnym otworzeniem puszki Pandory i pokazaniem kierownikom jsfp możliwości postępowania, „obiektywnego” traktowania funcji audytu i znaczenia audytora. Mam na myśli: z jednej strony funkcjonowanie jednostek zgodnie z literą prawa, zapisy ustawy dotyczące umocowania audytora wewnętrznego i ochrony stosunku pracy w zderzeniu z nieprecyzyjnymi zapisami, które w pewnych kwestiach dają szefom jednostek prawo (lub moc 😆 )decydowania (niczym nie ograniczonego) o kształcie i roli audytu wewnętrznego. Moim skromnym zdaniem wiele zapisów z „nowej” ustawy winno być dodatkowo, kompetentnie wyjaśnione na odpowienim szczeblu. Tym sposobem ustawodawca od początku wprowadzania nowej regulacji nie dał by możliwości dowolnego interpretowania zapisów przez kierowników jsfp.
Sorry, może ta wypowiedź bardziej pasuje bezpośrednio do tematu w sprawie ustawy, ale dla mnie te problemy się wiążą. Myślę, że intencję tej wypowiedzi właśnie w tym miejscu zrozumiecie. 😉
Liczę na Wasze kolejne wypowiedzi, myślę że warto, bo temat jest bardzo na czasie:smile:
hej!